GEON™ Creative Workshop

Şirket Profili

Geon Creative Workshop;
Bursa merkezli yazılım şirketi ve dijital pazarlama ajansıdır.

Kurulduğu 2008 yılından günümüze, müşterilerine etkili ve özgün dijital çözümler sunarak markaların dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Geon Creative Workshop uzmanlıkları arasında, yazılımweb tasarımı, SEO, SEM, sosyal medya yönetimi, dijital reklamcılık ve e-ticaret çözümleri gibi birçok dijital pazarlama hizmetleri yer almaktadır. Şirket olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış stratejilerle markaların online varlığını en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Dinamik bir ekip tarafından yönetilen Geon Creative Workshop; her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşur. Bu nedenle, Geon Creative Workshop, müşterilerine kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Geon Creative Workshop'un müşteri portföyü oldukça geniştir. Ajans, birçok farklı sektördeki müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektörler arasında makine, otomotiv, e-ticaret, sağlık, turizm, gıda, teknoloji ve daha birçok sektör yer almaktadır.

Sonuç olarak, Geon Creative Workshop, dijital pazarlama alanında başarılı bir ajans olarak müşterilerine özgün ve etkili çözümler sunarak, markaların dijital dünyada başarılı olmasına yardımcı olmaktadır. Ajansın uzman ekibi, müşteri ihtiyaçlarına uygun stratejiler belirleyerek, işletmelerin büyümelerine ve  yılsonu hedeflerinin yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst seviyelerde tutmaktadır.


Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık